BOSWELL MIX (БОСВЕЛЛ МІКС)

BOSWELL MIX (БОСВЕЛЛ МІКС)

Boswell Mix (Босвелл Мiкс)

Суміш харчова суха на основі рослинних компонентів

Є в наявності

Цiна: 835₴

Босвелія – вважається номером один для суглобів в аюрведичній медицині. В даному випадку Босвелія виступає як аналог-замінник, нестероїдних протизапальних препаратів таких як «Ібупрофен». Босвелія – це чагарник, цінність якого в тому, що від нього можна отримати смолу. Кору рослини підрізають, і вона виділяє ароматичну смолисту речовину, яка на повітрі твердне – це ладан. Ладан здавна використовується в церковних ритуалах, так як ладан – це один з трьох дарів, піднесених волхвами в подарунок новонародженому Ісусу. У перекладі слово «ладан» означає «борець із запаленнями». Саме з смоли виділяють кислоту і використовують в медицині, як протизапальний засіб при захворюваннях м’язів і суглобів. Босвелієві кислоти здатні запобігати проникненню в хрящ і в суглобову рідину, лейкоцитів крові при запаленні, тим самим запобігає руйнуванню хряща.
Глюкозамін – це речовина, яка природним чином виробляється в нашому організмі. У людському організмі глюкозамін бере участь у формуванні хрящової тканини і синовіальної рідини. У медицині його найчастіше використовують для лікування симптомів захворювань кісток і суглобів, а також ряду інших запальних захворювань.
MSM (метілсульфонілметан) – органічне сірковмісне з’єднання, яке використовується для поліпшення імунної функції, зниження запалення і відновлення здорових тканин тіла. МСМ також широко використовується для підтримки здоров’я суглобів і судин. Ця речовина зустрічається в деяких видах зелених овочів і інших продуктах. Головна перевага МСМ полягає в тому, що МСМ забезпечує організм біологічно активною сіркою – четвертим за вмістом в організмі мінералом, який необхідний для безлічі важливих функцій.
Хондроітин сульфат – засіб, що впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, є високомолекулярним мукополісахаридом. Надає регенеруючу, протизапальну і болезаспокійливу дію. Хондроітин бере участь у побудові основної речовини хрящової і кісткової тканини. Має властивості, посилення обмінних процесів в гіаліновому і волокнистому хрящах, субхондральної кістки, пригнічує ферменти, що викликають руйнування суглобного хряща і знижує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кісткової тканини. Хондроітин сприяє уповільненню прогресування остеоатрозу і остеохондрозу.
Вітамін Д3 – нормалізує фосфорно-кальцієвий обмін, зміцнює кісткову тканину, імунну та нервову системи. З’єднання використовують в профілактичних і лікувальних цілях при рахіті, цирозі, шлунково-кишкових захворюваннях, остеопорозі, остеомаляції, раку. Вітамін D3 потрібен дітям, жінкам і чоловікам. Заповнює кількість холекальциферола в організмі.
Шабельник – рослина, що зарекомендувало себе як засіб від хвороб суглобів. Цінні речовини рослини дають різноманітні лікувальні дії. Допомога при хворобах опорно-рухової системи обумовлена протизапальними і анальгезуючими властивостями. Шабельник забезпечує значне зменшення хронічного і гострого болю, зменшує набряклість, почервоніння. Використовується при артрозі, остеохондрозі, при грижі хребта, при шпорі.
Шпинат – вітамінний чемпіон серед овочевої зелені. Рекордна концентрація вітаміну К в шпинаті забезпечує нормальний рівень згортання крові, сприяє обміну речовин в м’язах і сполучній тканині. Сприяє регенерації тканин, загоєнню ран і підвищує швидкість зрощення кісток при переломах. Великий вміст мікро- та макроелементів.
Гіалуронова кислота – входить до складу сполучної, епітеліальної, і нервової тканин. Міститься в багатьох біологічних рідинах людини (слині, синовіальній рідини і ін.). Приймає значну участь у розвитку і міграції клітин. Підтримує правильний водний баланс в організмі.

ЯК ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Вибір продукту

Виберіть на сайті зацікавивший вас продукт. Перейдіть на сторінку вподобаного продукту.
Direction Arrows
Крок 01

Оформлення замовлення

Натисніть кнопку "Купити". Заповніть форму замовлення (заповніть необхідні поля), і натисніть на кнопку "Відправити".
Direction Arrows
Крок 02

Підтвердження замовлення

Після відправки форми, наші консультанти зв'яжуться з вами, для уточнення деталей отримання продукту.
Direction Arrows
Крок 03

Відправлення

Відправка замовленого вами продукту, зручним для вас способом доставки. Повідомлення про відправку.
Крок 04

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

Заповніть всі необхідні поля. Наші консультанти зв’яжуться з вами найближчим часом, для уточнення деталей Вашого замовлення.

    Обрати спосіб доставки

      "Кількість"
      Обрати спосіб доставки