HEART HEALTH ( ХААТ ХЕЛС )

HEART HEALTH ( ХААТ ХЕЛС )

Heart Health (Хаат Хелс)

Концентрат для приготування безалкогольного напою Heart Health (Хаат Хелс)

Є в наявності

Цiна: 700₴

Корисні компоненти в таблетці «Ранок»

Гліцин: сприяє уповільненню процесів дегенерації м’язових тканин і бере участь у виробленні клітин крові. Покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, виявляє седативну і антидепресивну дію. Зменшує емоційне напруження, агресивність і конфліктність. Покращує соціальну адаптацію і настрій, підвищує розумову працездатність, зменшує вираженість розладів при ішемічному інсульті та черепно-мозковій травмі.
L-Карнітин: рекомендується для лікування захворювань судин, серця і поліпшення мозкового кровообігу. Позитивно впливає на здоров’я літніх людей. Істотні поліпшення показників загальної жирової (зменшує) і м’язової маси (збільшує). Значно зменшує ознаки фізичної і розумової втоми, а також знижує рівень холестерину.
Екстракт часнику: сприяє нормалізації артеріального тиску, очищає судини від холестерину, підвищує їх еластичність і нейтралізує крихкість.
Виноградні кісточки: сприяють роботі серця і очищенню судин.
Гінко білоба: підсилює мікроциркуляцію крові в тканинах і органах.
Гриб шиітаке: ще в період династії Мін (1368-1644) лікар У Цзюе написав, що шиітаке можуть вживатися не тільки в їжу, але і як ліки від хвороб верхніх дихальних шляхів, слабкого кровообігу, хвороб печінки, знемоги і слабкості, а також для підвищення життєвої сили Ци. Вважалося, що ці гриби запобігають передчасному старінню.
Коензим Q10: міститься практично у всіх живих клітинах. Застосовується для лікування судинних проблем. Також кофермент Q є антиоксидантом і, на відміну від інших антиоксидантів, регенерується організмом сам.

Корисні компоненти таблетки «Вечір»

Плоди глоду: містять флавоноїди (кверцетин, гиперін, гіперозид, вітексин), органічні кислоти (лимонна, олеанолова, урсулова, кратегусова, кавова, хлорогенова), каротиноїди, дубильні речовини, жирні олії, тритерпенові і флавоноловий глікозиди, бета-ситостерин, холін, цукри, вітаміни та інші сполуки. Галенові препарати глоду надають головним чином кардіотонічну дію, усувають порушення ритму серця. Настої і екстракти плодів і суцвіть глоду мають спазмолітичні властивості, вибірково розширюючи коронарні судини і судини головного мозку. Препарати глоду застосовують при функціональних розладах серцевої діяльності, при гіпертонічній хворобі, стенокардії, ангионеврозах, миготливій аритмії, пароксизмальній тахікардії, при загальному атеросклерозі, клімактеричному неврозі та інших захворюваннях.
Пустирник пятилопатевий.
Трава пустирника містить цукри, глікозиди, алкалоїди, ефірну олію, флавоноїди, а також провітамін А, аскорбінову кислоту, дубильні і фарбувальні речовини, гіркоти і мінеральні солі. Препарати пустирника застосовують при підвищеній нервовій збудливості, психастенії і неврастенії, що супроводжується безсонням, почуттям напруженості і підвищеної реактивності, а також вегето-судинній дистонії і неврозах.
Валеріана лікарська.
Кореневища і коріння валеріани містять до 3-3,5% ефірного масла, ізовалеріанову кислоту, борний-ізовалеріанат, борнеол, борнеоловий ефір, мурашину, масляну і оцтову кислоти, пінени, сесквітерпени, спирти, а також ряд алкалоїдів (хатінін, Валерін), гликозидні з’єднання (валерозіди), валепатріати, дубильні речовини, смоли, деякі кетони, крохмаль і органічні кислоти. Валеріана має седативну, транквілізуючу дію на центральну нервову систему, регулює серцеву діяльність, має спазмолітичні і жовчогінні властивості, посилює секрецію залозистого апарату шлунково-кишкового тракту. Препарати валеріани справляють позитивний нейрорегуляторний вплив на діяльність серцевого м’яза і безпосередньо на основні механізми автоматизму серця і провідну систему. Крім того, галенові лікарські форми валеріани мають коронаророзширювальні і гіпотензивні властивості. Препарати валеріани застосовують при захворюваннях, що супроводжуються нервовим збудженням, безсонням, мігренеподобними головними болями, істерією.
Премікс вітамінний (вітаміни: A, D3, E, C, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, Н).

ЯК ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Вибір продукту

Виберіть на сайті зацікавивший вас продукт. Перейдіть на сторінку вподобаного продукту.
Direction Arrows
Крок 01

Оформлення замовлення

Натисніть кнопку "Купити". Заповніть форму замовлення (заповніть необхідні поля), і натисніть на кнопку "Відправити".
Direction Arrows
Крок 02

Підтвердження замовлення

Після відправки форми, наші консультанти зв'яжуться з вами, для уточнення деталей отримання продукту.
Direction Arrows
Крок 03

Відправлення

Відправка замовленого вами продукту, зручним для вас способом доставки. Повідомлення про відправку.
Крок 04

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

Заповніть всі необхідні поля. Наші консультанти зв’яжуться з вами найближчим часом, для уточнення деталей Вашого замовлення.

    Обрати спосіб доставки

      "Кількість"
      Обрати спосіб доставки