МІКРОНУТРІЕНТНИЙ РОСЛИННИЙ БАЛЬЗАМ 120/80

МІКРОНУТРІЕНТНИЙ РОСЛИННИЙ БАЛЬЗАМ 120/80

МІКРОНУТРІЕНТНИЙ РОСЛИННИЙ БАЛЬЗАМ 120/80

Концентрат безалкогольного напою рослинний бальзам 120/80

Є в наявності

Цiна: 780₴

• Екстракт глоду – впливає на першопричину тиску – звуження просвітів периферичних кровоносних судин, погіршуючи їх кровонаповнення. Екстракт глоду знімає спазм судинної стінки, а заодно заспокоює її, але без пригнічення. В результаті цього поліпшується кровотік, а артеріальний тиск нормалізується, знімається шум у вухах, запаморочення і слабкість. Також корисний при аритмії і серцевій недостатності.
• Екстракт сухоцвіту болотного – ефективно застосовують для лікування і профілактики захворювання серця, ішемічної хвороби, стенокардії, кардіосклерозу, стенокардії, гіпертонії початкової стадії. При спазмах судин: коронарних або головного мозку.
• Екстракт аронії чорноплідної допомагає людям з метаболічним синдромом – сукупністю станів, включаючи високий рівень холестерину і тригліцеридів, які підвищують вірогідність розвитку серцево-судинних захворювань і цукрового діабету.
• Екстракт софори японської вперше був відкритий китайськими цілителями. Софора – знаменитий символ Пекіна. Головною діючою речовиною є Рутин. Він зміцнює і очищає стінки капілярів і кровоносних судин, покращує обмін речовин і тому використовується для профілактики інсультів, серцевих нападів і судинних порушеннях сітківки очей. Софору японську в східній медицині шанують як засіб від тисячі хвороб і прирівнюють її до женьшеню.
в бальзамі міститься L-Аргінін він розслабляє стінки судин, знімаючи їх спазм. Широко застосовується в кардіології, щоб купірувати напади стенокардії. Також він сприяє поліпшенню кровообігу головного мозку, знижує внутрішньоочний тиск.
• Q10 антиоксидант нейтралізує радикали і холестерин, що уповільнює старіння і цілий комплекс мінералів і вітамінів необхідних для гарного самопочуття.

ЯК ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Вибір продукту

Виберіть на сайті зацікавивший вас продукт. Перейдіть на сторінку вподобаного продукту.
Direction Arrows
Крок 01

Оформлення замовлення

Натисніть кнопку "Купити". Заповніть форму замовлення (заповніть необхідні поля), і натисніть на кнопку "Відправити".
Direction Arrows
Крок 02

Підтвердження замовлення

Після відправки форми, наші консультанти зв'яжуться з вами, для уточнення деталей отримання продукту.
Direction Arrows
Крок 03

Відправлення

Відправка замовленого вами продукту, зручним для вас способом доставки. Повідомлення про відправку.
Крок 04

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

Заповніть всі необхідні поля. Наші консультанти зв’яжуться з вами найближчим часом, для уточнення деталей Вашого замовлення.

    Обрати спосіб доставки

      "Кількість"
      Обрати спосіб доставки