Про нас

СУЧАСНІ БІОТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ

ВИРОБНИК ТА ДИСТРИБ'ЮТОР високотехнологічних і НАТУРАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ

«Сучасні Біотехнології України» – компанія, що динамічно розвивається, одним з найбільш важливих напрямків діяльності якої є виробництво і популяризація серед населення новітніх технологій для збереження і відновлення здоров’я, а також поліпшення якості життя.

Наша компанія ретельно відстежує вітчизняні та світові тенденції в медицині та біотехнологіях, а також тісно співпрацює з розробниками, виробниками, науковими та медичними установами, щоб запропонувати споживачам високотехнологічні інноваційні продукти для оздоровлення.

На сьогоднішній день ефективність наших продуктів гідно оцінили жителі України, Білорусії, Казахстану і країн Європейського Союзу.

НАШІ ЦІННОСТІ

ІННОВАЦІЙНІСТЬ та ЯКІСТЬ

Наші фахівці відстежують всі тенденції розвитку медицини та біотехнологій, щоб запропонувати вам найсучасніші продукти для здоров'я.

експертність

Ми співпрацюємо з кращими розробниками і науково-медичними установами, щоб гарантувати якість і ефективність наших продуктів.

БЕЗПЕКА

Ми відбираємо тільки якісну сировину, а все виробництво продуктів проходить в анаеробних, асептичних умовах, що виключає ймовірність будь-яких небажаних впливів на продукт.

НАШІ НАГОРОДИ

ЩО ГОВОРЯТЬ КЛІЄНТИ ПРО
СУЧАСНІ БІОТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ

Замовив по рекламі «Простат» , результати маю добрі. Менше встаю вночі, в мене простатит. З’явилось більше сил та впевненості. Дружина задоволена.

Белов Олексій

Через три месяца постоянного приёма Флекс хондроитина перестали болеть колени, делаю перерыв на 6 месяцев боль не возвращается. Мне препарат очень помог.

БОЙКО АЛIНА

Уже длительное время страдал от проблем с памятью. Забывал имена, номера телефонов, подолгу искал вещи. По совету специалиста начал курс Судинара. И уже через три недели забыл о своих проблемах, и пока что это последнее, о чем я забыл. Рекомендую Судинар всем, кто столкнулся с подобной бедой

ВЕРБІН ПАВЛО

НАША МІСІЯ ТА ЗАВДАННЯ

«Ми виробляємо біологічні продукти, які допомагають людям проживати
БЫЛЬШ ДОВГЕ ТА ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ»

Місія компанії реалізується через три основні завдання:

1

Виробляти і поширювати якісні продукти для здоров’я.


Производить и распространять качественные продукты для здоровья.

2

Підвищувати обізнаність населення про сучасні способи профілактики і лікування захворювань.

3

Акцентувати увагу населення на важливості здорового способу життя та турботі про своє здоров’я.