VESSELS (ВЕСЕЛС)

VESSELS (ВЕСЕЛС)

Vessels (Веселс)

Концентрат безалкогольного напою

Є в наявності
В упаковці 10 ампул на 10 днів прийому

Цiна: 1170₴ (3 упаковки)

Екстракт гінкго білоба.
Активними діючими компонентами гінкго білоба є флавоноїди і терпени – гінколіди і білобаліди, органічні кислоти. Які забезпечують поліпшення метаболізму в нейронах, активізують мозковий кровообіг, покращують живлення тканин мозку киснем і глюкозою. Гінко білоба зменшує в’язкість крові, перешкоджає агрегації еритроцитів, гальмує фактор активації тромбоцитів і запобігає утворенню тромбів, покращує циркуляцію крові в організмі і регулює мікроциркуляцію в периферичних судинах; покращує еластичність судин, сприяє виведенню токсичних продуктів метаболізму з тканин, запобігаючи пошкодженню клітин. Сприяє відновленню погіршених в результаті вікових змін пам’яті, слуху, зору, мовних і рухових функцій.
Екстракт коренів женьшеню.
Женьшень містить унікальний набір речовин, як гінзенозіди, панаксова кислота, алкалоїди, ферменти, вітаміни, значна кількість макро і мікроелементів. Женьшень активізує серцеву діяльність і регулює тонус судин, покращує кровообіг і мікроциркуляцію, завдяки чому уповільнює прогресування дегенеративних процесів в організмі, що особливо важливо у пацієнтів похилого віку. Панаксін активізує роботу серця і судин. Глікозид гінзенін знижує концентрацію цукру в крові, стимулює синтез глікогену і тому ефективний при цукровому діабеті. Покращує пам’ять, увагу, швидкість реакції, працездатність.
Екстракт глоду.
Позитивно впливає на першопричину тиску – звуження просвітів периферичних кровоносних судин, через що погіршується їх кровонаповнення. Екстракт глоду знімає спазм з судинної стінки, заспокоює її. В результаті цього поліпшується кровотік, артеріальний тиск нормалізується, зникає шум у вухах, знімаються запаморочення і слабкість.
Екстракт кропиви – має жовчогінні, діуретичні, протизапальні властивості. Містить, вітамін К, аскорбінову кислоту, пантотенову кислоту, солі заліза, каротиноїди, хлорофіл, ситостерин, дубильні речовини, органічні кислоти.
Екстракт хвоща – використовується як протизапальний, дезінфікуючий, загальнозміцнюючий засіб. Покращує кровообіг при застійних явищах, супроводжуючих сердечні та інші захворювання.
Екстракт люцерна – велика кількість кальцію і магнію. З їх допомогою з організму виводиться назовні сечова кислота, що може стати причиною таких захворювань, як подагра і артрит. Бета-каротин допомагає відновити поганий зір. Піднімає захисні сили організму, покращує стан крові і корисний для печінки.
Екстракт петрушки – відмінною рисою петрушки є підвищений вміст вітаміну С і мікроелементів. Особливо рекомендується тим людям, чий спосіб життя чи професія пов’язані з підвищеними розумовими навантаженнями, фізичними затратами.
Екстракт розмарину – має заспокійливу дію – допомагає розслабитися і підвищує настрій. Покращує увагу і пам’ять – розмарин показаний студентам і школярам при важких розумових навантаженнях. Екстракт рослини покращує мозковий кровообіг, що незамінно для людей, які перенесли інсульт.

ЯК ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Вибір продукту

Виберіть на сайті зацікавивший вас продукт. Перейдіть на сторінку вподобаного продукту.
Direction Arrows
Крок 01

Оформлення замовлення

Натисніть кнопку "Купити". Заповніть форму замовлення (заповніть необхідні поля), і натисніть на кнопку "Відправити".
Direction Arrows
Крок 02

Підтвердження замовлення

Після відправки форми, наші консультанти зв'яжуться з вами, для уточнення деталей отримання продукту.
Direction Arrows
Крок 03

Відправлення

Відправка замовленого вами продукту, зручним для вас способом доставки. Повідомлення про відправку.
Крок 04

ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ

Заповніть всі необхідні поля. Наші консультанти зв’яжуться з вами найближчим часом, для уточнення деталей Вашого замовлення.

    Обрати спосіб доставки

      "Кількість"
      Обрати спосіб доставки